Agrotravel – Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej

Facebooktwitterpinterestmail

Tak mijał nam dzień pierwszy w Kielcach Agrotravel – Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej. Atmosfera fantastyczna, hala pełna pozytywnych, przyjaznych ludzi, ciekawych historii, miejsc i pyszności. Mapy, ulotki, które otrzymaliśmy od:
Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Wzgórz Trzebnickich i Doliny Baryczy i Dolina Baryczy Poleca i Stawy Milickie SA rozchodzą się w tempie błyskawicznym. Kielczanie są bardzo zainteresowani naszym regionem, najbardziej przekonują ich opowieści o rybnym menu – przyjadą spróbować pierogi z karpiem:)


Dla nas hitem była oprawa muzyczna, która w pewnym momencie porwała wszystkich i zwiedzających i wystawców do tańca i muzykowania. Dwie grające ekipy: ludowa z Łowicza i saksofoniści z Włoch P-Funking Band wspólnie zaczęli improwizować. Wyszło kapitalnie! Muzyka oderwała nas od stoisk i zaczęliśmy tańczyć! Spontaniczne rytmy, coraz więcej osób, kolejni muzycy zaczęli się ujawniać i dołączać, kolejne osoby zaczęły tańczyć – działo się! Jak na najlepszych flashmobach! 🙂 Naładowaliśmy się ogromną dawką pozytywnej energii, którą Wam przesyłamy:) (tu możecie posłuchać i zobaczyć koncert włoskiej grupy, przez dołączeniem ekipy z Łowicza, mamy nadzieję, że niedługo ukaże się więcej filmików ze spontanicznego koncertowania tańca).


Na targach są z nami: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Spiżarnia Miodowa, Pracownia Ceramiki Artystycznej – Beata i Roman Szynol, Stowarzyszenie Kwiat Lnu, Lokalna Grupa Działania QWSI, Eko-Ar Przetwory z Aronii, http://www.wrceramika.com/.

Komentarze są zamknięte