Facebooktwitterpinterestmail
Niecodzienne wydarzenie 💚
Wczoraj Trener Kadry Narodowej Kajakarek Tomasz Kryk z Mistrzyniami Olimpijskimi w drodze na Puchar Świata do Racic zaplanował przystanek w Żmigrodzie 🤗 Dzięki temu była okazja poznać nasze najlepsze Kajakarki Women’s Polish Canoe Team , porozmawiać o sporcie przy kiszonkach Kiszonki Sznajderów z Doliny Baryczy , bo jak wiadomo – zdrowe żywienie to MOC 🏆.
Przepysznego karpia na obiad zaserwowała Karczma Rybna „Ruda Żmigrodzka” 💚.
A każda z Mistrzyń otrzymała w prezencie nasz najnowszy przewodnik po Dolinie Baryczy. Efektem już są plany na rodzinne urlopy w naszej okolicy 🤩.
Jednocześnie uczniowie szkoły podstawowej Żmigród w ramach lekcji wf pływali wczoraj kajakami i jeździli rowerami przy Zespole Pałacowo Parkowym Informacja Turystyczna „Baszta” Żmigród. A dodatkowo Nadleśnictwo Żmigród, Lasy Państwowe przygotowało ciekawostki przyrodnicze.
Bardzo się cieszymy i jesteśmy zaszczyceni tymi niecodziennymi odwiedzinami w naszej Dolinie Baryczy.
A dziś i cały weekend kibicujemy naszym Kajakarkom w Racicach 🏆🏆🏆🏆🏆.
🇨🇿 Na I Pucharze Świata. Racice 2022, sezon 2022 – czas START:
– K1 200 metrów: Marta Walczykiewicz
– K1 200 metrów: Dominika Putto
– K1 500 i 1000 metrów: Justyna Iskrzycka
– K1 500 i 1000 metrów: Martyna Klatt
– K1 5000 metrów: Anna Zagórska
– K2 500 metrów: Karolina Naja i Anna Puławska
– K2 500 metrów: Marta Walczykiewicz i Kasia Kołodziejczyk Kasia Kołodziejczyk
– K4 500 metrów: Karolina Naja, Anna Puławska, Adrianna Kąkol i Dominika Putto
Dla wszystkich zainteresowanych dostępna jest transmisja live: https://www.canoeicf.com/canoe-sprint-world-cup/racice-2022
Oprócz trenera głównego Reprezentacji Tomasza Kryka, Kajakarki wspiera Martyna Jóźwicka – fizjoterapeutka i Sebastian Zachara Tiger Tenerife w roli trenera mentalno – oddechowego.
Na drogę nasze dziewczyny dostały zapas kiszonego soku z buraka oraz przepyszne kiszone rzodkiewki, kiszone ogórki oraz kilka innych kiszonych rarytasów. Trener Tomasz Kryk już dawno temu postawił na właściwe odżywianie w diecie kajakarek. Bo od jelit bierze się cała odporność naszego organizmu.
Zdrowe jelita to prawidłowe funkcjonowanie całego naszego ciała. A jednym z elementów dbania o jelita jest regularne jedzenie kiszonych warzyw. Żywe, niepasteryzowane kiszonki są pełne dobroczynnych bakterii fermentacji kwasu mlekowego. Polecamy!
Trzymamy za nasze Panie kciuki i życzymy powodzenia!!!
Road to Paris 2024
Wiosłujemy 🚣🏽‍♀️🚣🏽‍♀️🚣🏽‍♀️🇵🇱🇵🇱🇵🇱🥇🥇🥇💪🏻💪🏻💪🏻

Komentarze są zamknięte